Про нас

Друзі фонду

Ми хочемо вас познайомити з людьми, які під час складних часів для України стали нашою опорою для нас самих.
Це люди з Великими Серцями.
Саме такі люди дають людям віру в Добро та Перемогу

Анжеліка Кравченко та її родина
Анжеліка Кравченко та її родина
Родина Кравченків активно допомагала з перших днів повномасштабного вторгнення Російської федерації на територію України всім, хто потрапив у скрутне становище. Родина Анжеліки надала прихисток для людей, що вимушені були покинути окуповані території та залишились без домівки. Анжеліка підтримувала матерів, які втратили своїх синів на війні. Родина Кравченків активно приймала участь у благодійних заходах БФ "СХІД Фенікса" на підтримку дітей України. Вони неодноразово надавали благодійні внески для придбання дитячої канцелярії для дітей з деокупованих територій та дітей міста Харкова. Неодноразово допомагали тяжко хворим людям у лікуванні. Анжеліка, як власниця брендової лінії одягу, подарувала жінкам-волонтерам нашого Фонду верхній одяг до Дня Матері. Велика шана та подяка чудовій родині Кравченків за активну допомогу Україні у складні часи.
Павло Нестеренко
Павло Нестеренко
Молодий та перспективний чоловік з IT-сфери. Висловлюємо йому велику подяку за благодійні внески в БФ "СХІД Фенікса" на підтримку мирного населення України, що постраждали під час повномасштабного вторгнення Російської федерації на територію України. Завдяки активній життєвій позиції Павла команда волонтерів Фонду завжди мала паливо для здійснення гуманітарної місії, а саме: виїзди до деокупованих територій Харківського, Чугуївського та Куп'янського районів для надання людям продуктових та гігієнічних наборів. Також здійснення адресних доставок для мешканців міста Харкова у важкодоступні райони міста. Павло неодноразово брав участь в благодійних акціях БФ "СХІД Фенікса" на підтримку дітей міста Харкова та дітей з деокупованих територій. Його підтримка є важливою для тих, хто постраждав від війни. Дякуємо Павлу Нестеренку за його гуманність та соціальну відповідальність. Павло, дійсно, робить великий внесок у підтримку нашої країни та нашого народу - українців.
Олексій Смаглій та його родина
Олексій Смаглій та його родина
Ця дружня багатодітна родина українців, яка наразі мешкає в Німеччині, з перших днів активних бойових дій в Україні з 24.02.2022 не залишилась осторонь та зайняла активну позицію щодо допомоги нашій країні. Діти Олексія та Катерини Смаглій продавали власноруч виготовлені браслети-обереги на вулицях міста Райхенбах-ім-Фогтланд для збору коштів на підтримку ЗСУ. Коли родина дізналася про роботу волонтерів з Фонду "Схід Фенікса", активно стала допомагати маленьким українцям, а саме: участь у закупівлі дитячих підгузків, дитячого харчування, одягу та шкільної канцелярії для дітей Харкова та дітей з деокупованих територій; придбання дитячих книг до шкільної бібліотеки в с.Гонтарівка (деокупована територія). До сьогодні родина не залишає зусиль, щоб діти мали все необхідне для щасливого дитинства та покращення емоційного стану. Завдяки таким небайдужим українцям як родина Смаглій - наш Світ стає кращим… Саме такі люди несуть у наш Світ турботу про ближніх, любов та світло у дитячі серця, надію та віру - в серця кожного українця.
Дарія та Іван Солодовники
Дарія та Іван Солодовники
Молода родина з міста Харкова, що з перших днів повномасштабного вторгнення Російської федерації на територію України не залишилась байдужою до чужого горя. Дарія, перебуваючи за кордоном, проводила заняття для дітей з англійської мови безкоштовно - як справжній волонтер. Іван та Дарія роблять благодійні внески в наш Фонд "Схід Фенікса" на підтримку маленьких українців. Завдяки їх допомозі ми мали змогу провести різноманітні заходи, що поліпшують психологічний та емоційний стан малят Харкова. Завдяки цій родині наш Фонд провів свято до Дня захисту дітей 01.06.2023 року. За їх допомоги Фонд закупив обладнання для занять з арт-терапії для дітей (пластилін, кольорові фарби, олівці, кольоровий папір та інтерактивні ігри для 20 дітей дошкільного віку). Ми дуже вдячні родині Солодовників за їх активну позицію щодо допомоги маленьким харків'янам у навчанні та проведенні заходів. Саме такі люди як родина Солодовників змушують вірити маленьких українців у дива.
Лабунський Олександр Іванович
Лабунський Олександр Іванович
Медичний працівник, який мешкає в Норвегії, але який активно допомогав людям з деокупованих територій через наш Фонд. Завдяки цьому небайдужому чоловіку, наші волонтери мали паливо, щоб виїжджати на деокуповані території, а саме в Старосалтівську громаду. Він активно допомогав дітям з с.Зарічне та с.Гонтарівка. Велика подяка цьому щирому, доброму та чуйному чоловікові, чиї донати зробили багато корисних та важливих справ. Хочемо відмітити, що Олександр підтримує не тільки наш Фонд, але ще активно допомогає хлопцям ЗСУ. Завдяки таким людям як Олександр Лабунський - наша країна відчуває справжню дружню підтримку.
To top arrow