Про нас

Засновники

Лаптій Валентина Геннадіївна
Керівник Фонду

Лаптій Валентина Геннадіївна

16.10.1991 року
Вища освіта за фахом "Облік та аудит”
Лаптій Олександр Валерійович
Заступник керівника Фонду

Лаптій Олександр Валерійович

23.06.1990 року
Вища освіта за фахом "Інформаційні технології проєктування"
Стрюк Артем Борисович
Директор комунального позашкільного навчального закладу "Харківський міський комплексний центр клубів за місцем проживання"

Стрюк Артем Борисович

04.11.1982 року
Департамент у справах сім'ї молоді та спорту Управління з питань фізичної культури та спорту
Ічко Марина Олександрівна
Керівник проєктів Фонду

Ічко Марина Олександрівна

02.10.1976 року
Вища освіта за фахом "Менеджмент"
Ічко Костянтин В'ячеславович
Технічний директор Фонду

Ічко Костянтин В'ячеславович

07.01.2000 року
Вища освіта за фахом "Економіка", "Цифрові технології"
Ічко В'ячеслав Анатолійович
Керівник логістичного відділу Фонду

Ічко В'ячеслав Анатолійович

21.11.1970 року
Вища освіта за фахом "Інженер системотехнік"

Волонтери

Команда “Сила та рішучість”, займаються логистикою
Команда “Сила та рішучість”, займаються логистикою
Команда “Креатив”, займаються написанням проєктів
Команда “Креатив”, займаються написанням проєктів
Команда “Підтримка”, займаються гуманітарним направленням
Команда “Підтримка”, займаються гуманітарним направленням
Дитячий тренер Фонду
Дитячий тренер Фонду
Дитячий тренер Фонду
Дитячий тренер Фонду
Вакуленко Роман Русланович
Вакуленко Роман Русланович
З повномасштабним вторгненням РФ на територію України до БФ "СХІД Фенікса" звернувся активний волонтер, який не зміг залишатися осторонь на війні. Він активно допомaгав розвантажувати, фасувати та видавати гуманітарну допомогу мешканцям міста Харкова та Харківської області на базі гуманітарного штабу "Фенікс". Роман виїжджав на деокуповані території з гуманітарною місією, а саме : розвозив дитячі речі, канцелярію, гігієну, продуктові набори дітям Салтівської громади; розвантажував понад 30 фур (більше 150 тонн) зі строй матеріалами для мешканців деокупованих селищ. Активно знаходить можливості допомагати багатодітним родинам та дітям міста Харкова
Юдін Сергій Васильович
Юдін Сергій Васильович
З початку повномасштабного вторгнення РФ на територію України не залишив міста Харкова та активно допомогав з евакуацією мирного населення. З перших днів війни займався розвантажуванням вагоних складів з гуманітарною допомогою для мешканців міста Харкова. У жовтні 2022 року став волонтером БФ "СХІД Фенікса". Активно виїжджав з гуманітарною місією на деокуповані території, розвантажував будівельні матеріали для мешканців деокупованих селищ, щоб люди мали змогу відбудувати та відремонтувати зруйноване майно після російських обстрілів
Ляшенко Назар Олександрович
Ляшенко Назар Олександрович
З початку повномасштабного вторгнення РФ на територію України до лав волонтерів нашого Фонду у квітні 2022 року прийшов небайдужий та сумлінний волонтер. Маючи високий рівень знань з англійської мови він виступав перекладачем для представників іноземних репортерів, які знімали фільм про наслідки бомбардування міста Харкова у березні 2022 року. Назар активно допомагав отримувати гуманітарну допомогу на базі гуманітарного штабу "Фенікс" всім, хто цього потребував та хто звертався по продуктову та медичну допомогу.
Єрмакова Лілія Харитонівна
Єрмакова Лілія Харитонівна
Вже напочатку березня 2022 року після повномасштабного вторгнення РФ на територію України стала частиною волонтерів БФ "СХІД Фенікса" на базі гуманітарного штабу "Фенікс". Активно фасувала, формувала та видавала гуманітарну допомогу всім мешканцям міста Харкова та Харківської області, які постраждали під час воєнних дій та обстрілів. Приймала участь в благодійних заходів в підтримку дітей - сама виготовляла смаколики для дітей нашого міста, які отримували допомогу від нашого Фонду.
Стогній Сергій Валерійович
Стогній Сергій Валерійович
З початку повномасштабного вторгнення РФ 24.02.2022 з перших днів займався евакуацією мирного населення с зон бойових дій в місті Харкові та області. Допомагав літнім людям та молодим родинам виїжджати в безпечні міста. Активно виїжджав на деокуповані території з гуманітарною допомогою для мешканців, які залишились без продуктових та медичних наборів. Приймав участь у благодійних акціях в підтримку дітей міста Харкова та Харківської області, щоб діти мали змогу отримувати всі необхідні матеріали для навчання у школах.
Савченко Володимир Вадимович
Савченко Володимир Вадимович
Повномасштабне вторгнення РФ на територію України в лютому 2022 році не залишила байдужим цього волонтера БФ "СХІД Фенікса". Він активно виїжджав з гуманітарною місією на деокуповані території, а саме допомогав покинутим тваринам, привозив їм їжу та ліки. Приймав участь у Салтівській громаді з розвантаженням будівельних матеріалів для відновлення домівок людей, які після обстрілів залишились без домівок або зазнали значних руйнувань. Завжди одним із перших кидався на допомогу літнім людям та робив адресні доставки людям з обмеженими можливостями (інвалідам).
Григоренко Ганна Викулівна
Григоренко Ганна Викулівна
З початком активних бойових дій в місті Харкові у лютому 2022 року не залишилась осторонь на війні і Ганна.На початку березня 2022 року стала волонтеркою БФ "СХІД Фенікса" гуманітарного штабу "Фенікс" де активно займалась фасуванням, формуванням та видачею продуктових наборів для мешканців міста Харкова, Харківської області та внутрішньо переміщеним особам, які потребували допомоги. Активно приймала участь у благодійних заходах в підтримку дітей міста Харкова та дітей з деокупованих територій, а саме: виробляла смаколики для благодійних концертах для малечі та дитячих ярмарках.
Гринчак Олена Анатоліївна
Гринчак Олена Анатоліївна
З початку повномасштабного вторгнення РФ на територію України 24.02.2022 знаходилась за кордоном, але активні бойові дії не залишили байдужою Олену. Вона повернулась в рідне місто Харків та стала волонтеркою БФ "СХІД Фенікса". Займалась фасуванням продуктових наборів, дитячих та дорослих речей та активно видавала дитячі речі постраждалим родинам, які залишились без всього, що мали.
Несвіт Каріна Олегівна
Несвіт Каріна Олегівна
З початку повномасштабного вторгнення РФ 24.02.2022 не залишила своє рідне місто Харків та з перших днів допомогала літнім та самотнім людям похилого віку. З початку квітня 2022 року стала волонтеркою БФ"СХІД Фенікса", активно допомогала у формуванні списків на видачу гуманітарної допомоги для мешканців міста Харкова, які постраждали від бойових дій, спричинених РФ. Займалася формуванням гуманітарних продуктових наборів та видачею для людей похилого віку, внутрішньо переміщеним особам та багатодітним родинам.
Сімчук Валентина Віталіївна
Сімчук Валентина Віталіївна
З початку повномасштабного вторгнення РФ24.02.2022 потрапила під окупацію в Салтівській громаді. Після звільнення одразу переїхала в місто Харків та стала волонтеркою БФ "СХІД Фенікса". Вона як ніхто розуміла, що люди потребують допомоги у такі складні часи. Займалась формуванням та видачею продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб, фасуванням та видачею дорослих та дитячих речей для потребуючих, а також приймала активну участь у благодійних акціях в підтримку дітей на деокупованих територіях.
Походенко Ірина Ігорівна
Походенко Ірина Ігорівна
З початку повномасштабного вторгнення РФ 24.02.2022 року потрапила під окупацію у Харківській області, а після звільнення одразу переїхала до міста Харкова та стала волонтеркою БФ "СХІД Фенікса". Активно приймала участь у благодійних акціях в підтримку дітей на звільнених територіях та дітей міста Харкова. Допомогала безкоштовно у навчанні онлайн та оффлайн дітям, які не мали змоги отримувати навчання через бойові дії на базі гуманітарного штабу "Фенікс ".
Рибчак Денис Вячеславович
Рибчак Денис Вячеславович
З початку повномасштабних воєнних дій в Україні у 2022 році зайняв активну життєву позицію допомогати мешканцям міста Харкова, а також ВПО та став волонтером БФ "СХІД Фенікса " з початку березня 2022 року. Являючись учнем 9 класу він проявив мужність та витривалість. Займався розвантажуванням, фасуванням та видачею гуманітарної допомоги під постійними обстрілами міста Харкова на базі гуманітарного штабу "Фенікс ".
To top arrow