Про нас

Історія створення

З початку повномасштабного вторгнення Російської федерації 24.02.2022 року ми залишились в Україні. Майже одразу прийшло рішення про допомогу тим, хто цього потребував. На початку березня 2022 року було відкрито гуманітарний штаб "Фенікс" на території міського дитячу клубу (за допомоги члена правління Фонду Стрюка Артема). Засновниця Фонду, Лаптій Валентина, перебуваючи на шостому місяці вагітності, брала активну участь в організації робочого процесу. Спочатку роботою фонду були видача гуманітарної допомоги та здійснення адресних доставок мешканцям міста. На той той час не було можливості зареєструвати Фонд, то ж ми працювали під опікою наших друзів ГО "Мото Хаб Стріт Вей". Завдяки людині з добрим серцем, Вікторії Сулімі, були налагоджені постачання продуктових наборів та свіжого хліба для людей. За сприяння Вікторії було організовано допомогу для друзів наших менших - постачання кормів для котів і собак. Навіть після виїзду з країни Вікторія не припинила допомагати людям. 6 грудня 2022 року ми офіційно отримали статус Благодійного Фонду. Так почалась наша самостійна подорож.

Logo

До цього дня ми вже мали багато друзів, які допомагали нам робити Добрі справи. Разом ми встигли допомогти понад 10 000 людей: дітям, людям похилого віку, людям з обмеженими можливостями, внутрішньо переміщеним особам, жителям деокупованих територій. Це була не тільки гуманітарна допомога. Наша команда надавала психологічну і фізичну допомогу людям, що постраждали під час воєнних дій. Волонтери Фонду також надавали гуманітарну допомогу для жителів Салтівської громади. Ми можемо з гордістю сказати, що не залишались осторонь потреб людей та своєчасно реагувати на поклик про допомогу. Саме активна допомога жителям деокупованих територій спонукала нас заснувати свій Благодійний Фонд. Коли по допомогу до нас звернулися депутати деокупованих міст, ми організували збір коштів для закупівлі коанцтоварів просто на банківську картку. Та коли ми на власні очі побачили наслідки воєнних дій на деокупованих територіях (зруйновані школи, ліцеї, дитячі садки, спалені бібліотеки), ми зрозуміли, що не зможемо залишатися осторонь та будемо намагатись допомагати в більших масштабах. Станом на 6 грудня 2022 року ми вже мали друзів поза межами нашої країни: Благодійний Фонд "1000 посмішок" у Франції, "Актуальне про Україну" в Чехії, "Дияконія" в Німеччині, друзі зі Словенії, Польщі, Туреччини, Австрії та Ірландії. Ми дуже цінуємо кожного нашого партнера і товариша . Для нас важливо бачити довіру та підтримку від партнерів. Саме війна об'єднала нас заради добрих справ. Нести світ та надію, любов та добро для кожної дитини в нашій країні, для самотніх бабусь та дідусів - для кожної людини, що залишилась без своєї домівки після ракетних обстрілів. Наша команда - це звичайні люди, що прагнуть допомагати один одному. До війни кожен з нас жив своїм щасливим життям. Керівники, тренери, спортсмени, байкери, бізнесмени, домогосподарки, реабілітологи, майстри на заводах та типографіях, монтажники ліфтів, програмісти, масажисти, будівельники - такими були наші волонтери до війни. Всіх нас змінила ця війна та показала, що незалежно від того, ким ми були, важливо ким ми є і що ми робимо саме сьогодні. Після війни ми обов'язково повернемось до своїх професій та до своїх робичих місць. Та вже від нас залежатиме, яке майбутнє на нас чекає. Зміни починаються з нас.

Місія, цілі та види діяльності

Місією нашого Фонду є допомога та здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства та окремих категорій осіб. Наш шлях - торкнутися дитячих сердець та залишитись там назавжди. Предметом діяльності Фонду є діяльність, спрямована на соціально-економічний розвиток країни та підвищення добробуту її громадян. Основними завданнями Фонду є:

  1. Розвиток регіональних програм, у тому числі освітніх, що сприяють розвитку місцевого самоврядування;
  2. Патріотичне виховання молоді;
  3. Пошук, підбір і розвиток талановитих дітей та молоді, сприяння утворенню умов для їх навчання та розкриття творчих здібностей;
  4. Надання допомоги талановитій творчій молоді;
  5. Сприяння соціальній реабілітації малозабезпеченим, внутрішньо переміщеним особам, багатодітним, неповним сім’ям, сім’ям, що виховують прийомних та усиновлених дітей, особам, які через свої фізичні або інші вади обмежені в реалізації своїх прав і законних інтересів, та іншим особам, які потребують піклування;
  6. Сприяння розвитку культури, в тому числі реалізації програм національно-культурного та духовного розвитку, доступу всіх верств населення, особливо малозабезпечених, до культурних та духовних цінностей та художньої творчості;
  7. Сприяння охороні і збереженню культурної спадщини, історико-культурного та духовного середовища, пам’яток історії та культури;
  8. Надання допомоги у розвитку видавничої справи, засобів масової інформації, інформаційної інфраструктури;
  9. Сприяння розвитку охорони здоров’я, масової фізичної культури, спорту і туризму, пропагування здорового способу життя, участь у наданні медичної допомоги населенню та здійснення соціального догляду за хворими, інвалідами, самотніми, людьми похилого віку та іншими особами, які через свої фізичні, матеріальні чи інші особливості потребують соціальної підтримки та піклування;
  10. Соціальна підтримка мешканців сіл;
  11. Сприяння захисту материнства та дитинства, надання допомоги багатодітним та малозабезпеченим сім’ям, неповним сім’ям, сім’ям, що виховують прийомних та усиновлених дітей.

З метою здійснення своєї діяльності Фонд має право:

  1. Залучати добровільні внески та пожертвування українських та іноземних фізичних і юридичних осіб, міжнародних організацій у вигляді грошових надходжень, як в національній, так і в іноземній валютах, майна та інших матеріальних цінностей для здійснення благодійної діяльності.
  2. Самостійно вирішувати питання про надання благодійної допомоги її набувачам, використовувати цільові пожертвування, що надаються благодійникам на реалізацію благодійної програми згідно з умовами цього пожертвування.
  3. Укладати в межах своїх повноважень будь-які угоди, в тому числі і міжнародні, згідно до чинного законодавства України в різних сферах своєї діяльності, здійснювати спільні проєкти із зарубіжними організаціями.
  4. Організовувати соціальні,культурні та благодійні заходи.
  5. Організовувати дозвілля дітей, молоді, малозабезпечених, внутрішньо переміщених осіб, багатодітних, неповних сімей, сімей з прийомними та усиновленими дітьми.
  6. Організовувати роботу волонтерів.
  7. Організовувати відпочинок і оздоровлення громадян у спеціальних установах України і за її межами.
Ми намагаємось почути кожного, хто потребує допомоги. Для нас важливо своєчасно підтримати кожну людину, яка до нас звернулась. Тільки об'єднавши зусилля ми можемо змінювати цей світ на краще. Віримо, що нас оточує багато однодумців щодо здійснення добрих справ разом.
To top arrow